Učitel/ka mateřské školy

Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
88, 742 92 Bílovec, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
3976 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, IČ 00848301
Pracoviště:Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Lubojaty 88, 742 92 Bílovec, příspěvková organizace, Lubojaty 88, 742 92 Bílovec 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 3976 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z: 5. 9. 2016 A:18.11.2016. Místo výkonu: Lubojaty 88, Bílovec 742 92
POŽADAVKY: předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197/2014 Sb. s účinností od 1. 1. 2015), odborná kvalifikace pro učitele mateřské školy podle § 6 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197/2014 Sb. s účinností od 1. 1. 2015), pedagogická praxe učitele mateřské školy výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: Výuka v mateřské škole - Základní škola a Mateřská škola Lubojaty. V případě zájmu o tuto pracovní pozici doložte: žádost o místo, strukturovaný životopis, kopii dokladů o absolvovaném vzdělání (Pokud z dokladů není zcela jasné, zda má uchazeč potřebnou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění, je třeba, aby uchazeč doložil svou kvalifikaci jejím písemným potvrzením od vzdělávací instituce, ve které kvalifikaci získal. Svou kvalifikaci může uchazeč doložit také potvrzením z MŠMT ČR - viz [email protected]). Uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pro bližší informace kontaktujte: paní Mgr. Renáta Fialová na e-mailu: [email protected], tel. č. 556 410 836 nebo osobně v pracovní dny na adrese: ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11373170752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2818044  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3976 Kč/měsíc