Psycholog/žka ve speciálně pedagogickém centrum (v chebu nebo v aši)

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Hradební 2257, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-09
Mzdové podmínky (brutto)
23050 - 31230 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogičtí psychologové (26343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace, IČ 66362725
Pracoviště:Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace -001, speciální pedagogické centrum Cheb, Hradební 2257/17, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-09
Mzdové rozpětí:od 23050 do 31230 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: SPC (v budově ISŠ Cheb), Hradební 17, 350 11 Cheb nebo SPC (v budově ZŠ Aš), Studentská 13, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. úvazek 0,2). Pracovní doba: Po-Pá (max. 22 hodin na pracovišti a 18 hodin doma). Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: NUTNÉ vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie, perfektní znalost českého jazyka a psaní na PC, práce s diagnostickými nástroji (např. komplexní texty inteligence, např. WISC III, SON-R, Stanford-Binetův inteligenční test atd.). Nabízíme: práce s dětmi a žáky, stravovací šeky, výkon práce na pracovišti i doma. Kontakt pro zájemce: e-mailem (zaslat strukturovaný životopis).

Poslední změna:2016-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10903770777

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2807431  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23050 - 31230 Kč/měsíc