Učitel/ka s aprobací pro vyučování českého jazyka

Základní škola Jižní předměstí Rokycany, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Čechova 855, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Jižní předměstí Rokycany, příspěvková organizace, IČ 70981469
Pracoviště:Čechova 855, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 1 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rokycany, Čechova č.p. 855
Požadujeme: odpovídající vysokoškolské vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení dle platových tabulek ve školství ( 11. - 12. platová třída dle vzdělání a počtu let odborné praxe), doba určitá za dlouhodobou nemoc.
Kontakt telefonicky Po-Pá 8.00-15.00 nebo e-mailem: Mgr. Nosek, tel. 731 410 585, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 11483620772

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2738383  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 Kč/měsíc