Pracovník/ce provozu školní jídelny

Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod (MPSV)

Místo práce
Komenského 540, 549 41 Červený Kostelec, Okres Náchod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
10150 - 11900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (512)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod, IČ 75016273
Pracoviště:Komenského 540, 549 41 Červený Kostelec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 10150 do 11900 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovnice provozu - školní jídelna. Praxe v oboru, nejlépe ve školní jídelně, obor vzdělání - gastronomie. Požadujeme: znalost hygienických předpisů ve školní jídelně. Pracovní doba 7 - 14.30 h. Mzda dle platových tarifních tabulek. Nabízíme příspěvek na stravování. Životopis s přehledem praxe zašlete na e-mailovou adresu: [email protected].

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

číslo volného místa: 11508330746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2745228  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10150 - 11900 Kč/měsíc