Účetní

ZAŘÍZENÍ SLUŽEB PRO MINISTERSTVO VNITRA (MPSV)

Místo práce
Přípotoční 300, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (4313)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra, IČ 67779999
Pracoviště:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra-Přípotoční 300, Přípotoční 300/12, Vršovice, 101 00 Praha 101

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Přípotoční č.p. 300, Praha 10 - Vršovice
Kontakt: Notinová, e-mail: [email protected]

Náplň práce:
- zpracování mezd přidělenému počtu zaměstnanců
- zpracování evidence docházky a výkazů
- zpracování pracovních neschopností
- zpracování podkladů pro odškodnění pracovních úrazů
- tvorba přihlášek a odhlášek na sociální a zdravotní pojištění
- tisk ELDP
- komunikace s PSSZ a zdravotními pojišťovnami
- provádění ročního zúčtování daní zaměstnanců
- sledování srážek a exekucí zaměstnanců
- tvorba sestav pro vedoucí zaměstnance
- kontrola úplnosti a formální správnosti personálních a mzdových podkladů předávaných ke zpracování
- zpracování požadovaných statistických výkazů
- příprava dokladů k archivaci
Požadujeme:
- ukončené SŠ odborné s maturitou
- praxe v oboru min. 5 let
- praxe v příspěvkových organizacích výhodou
- znalost práce na PC (MS Office a SAP mzdový a personální modul)
- samostatnost
- komunikativnost
- pečlivost
- spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- osobní ohodnocení
- po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- nástup možný ihned

Poslední změna:2016-09-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11431330788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2726968  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc