Cukrář/cukrářka v restauraci Zátiší, Praha 1

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Liliová, Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš cukrář nebo cukrářka vytváří ty nejlepší dezerty v týmu zkušených a fajn kolegů. Zájem, kreativita, kratší či delší praxe, ochota, samostatnost jsou naše očekávání. Na oplátku nabízíme práci s kvalitními surovinami, experimentovat a učit se nejen od hostujících michelinských šéfkuchařů.
Nástupní mzda je 140 Kč/hod v hrubém + odměny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity, jaké jinde nemají – sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka zdarma, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery do našich restaurací, krásné pracovní oblečení, a taky dárek k narozeninám:-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Gatronomie a hotelnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2724082  Dátum zverejnenia: 6.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 140 Kč/hod