Řidič pro catering, práce v malém kolektivu, Praha 4

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Ohradní 61, Praha 4, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/hod + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doplňujeme tým ve skladu inventáře a mobiliáře pro cateringové akce v Praze - Michli.

Budete pracovat ve stabilním týmu. Vaším hlavním úkolem bude zajistit logistiku na cateringové akce.
Hledáme člověka, který je dobrý řidič a nebojí se práce. Důležitá je i vysoká časová flexibilita a fyzická zdatnost.

Nabízíme práci v pracovním poměru na dobu neurčitou s odměnou 110 Kč/hodina/netto + odměna při dlouhodobé spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

U nás objevíte zajímavé prostředí zážitkové gastronomie. Nabízíme zajímavé zaměstnanecké benefity (firemní stravování zdarma, sportovní poukázky, podnikové slevy). Možnost profesního růstu, stabilní a přátelský tým.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2991694  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 130 Kč/hod + odměny