Obsluha čerpací stanice - žďár nad sázavou

ZDAR, a.s. (MPSV)

Jihlavská 759, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (52450)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZDAR, a.s., IČ 46965815, http://www.zdar.cz
Pracoviště:Jihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha čerpací stanice, prodej zboží, péče o "shop" čerpací stanice, udržování pořádku a čistoty na a v okolí čerpací stanice
Nabízíme:
Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: [email protected].

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11432510793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2726925  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 Kč/měsíc