Technický kalkulant

ZELTWANGER AMT s.r.o.

Místo práce
Blanenská 1857/8, 664 34 Kuřim, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technický kalkulant:
Zpracování cenových nabídek pro zákazníky. Tvorba cenových kalkulací. Evidence cenových kalkulací.
Čtení výkresové dokumentace. Komunikace se stávajícími zákazníky. Podílení se na tvorbě a řízení technologických postupů u projektů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci na HPP na dobu neurčitou
* Nástup možný ihned
* Práci v jednosměnném provozu
* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Místo výkonu práce: Zeltwanger AMT Kuřim

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu/PDF na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Zeltwanger AMT s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velmi dobrá znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
Zkušenosti s tvorbou technologických postupů. Specialista v kovovýrobě, soustružení, frézování. Zkušenosti s tvorbou cenových kalkulací. Samostatnost a pro aktivní přístup k plnění zadaných úkolů. Znalost projektové dokumentace
Flexibilita, důraz na detail, důslednost.
Očekáváme pro aktivní a iniciativní přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ZELTWANGER AMT – Automatizace a strojírenská technika
Společnost AMT byla založena v roce 2006 v Kuřimi v České republice jako nezávislá společnost německého ZELTWANGER Group. Náš rozsah služeb zahrnuje výrobu hotových strojních součástí, podsestav a těla stroje jako jedné výrobní jednotky nebo malých sérií. AMT klienti jsou převážně z potravinářského a automobilového průmyslu, vyrábějí obráběcí stroje, obalovou techniku, elektroniku a plastové díly.
Společnost ZELTWANGER AMT s.r.o. působí na evropském trhu jako spolehlivý a dlouhodobý partner na poli dodávek zakázkových strojních komponentů a jejich případné montáže do podsestav a sestav strojů včetně zajištění veškerých logistických procesů.
Našim zákazníkům nabízíme individuální řešení především v oblasti následujících technologií:

 Tří až pětiosé frézování
 CNC soustružení
 Elektroerozivní obrábění
 Broušení na plocho a na kulato
 CNC opracování plechů
 Svařování rámů strojů se specializací na nerezovou ocel
 všechny druhy povrchových úprav a tepelného zpracování
 montáž sestav a 3D měření.

Zpracováváme všechny druhy materiálů, největší podíl našich produktů, ale tvoří komponenty z nerezové oceli, slitin hliníku a plastu. Naše výroba je organizovaná pro kusovou a malosériovou výrobu s důrazem na vysokou kvalitu a flexibilitu poskytovaných služeb.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2540143  Dátum zverejnenia: 5.5.2016