Manažer prodeje

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Trutnov, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
IHNED !!!
Mzdové podmínky (brutto)
27000 - 42000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o přímou komunikaci s novými i současnými zákazníky,
telefonické poradenství a lehkou administrativu.

10% je práce v terénu.
90% je práce v kanceláři.

Nejedná se o prodej v domácnostech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM:
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- atraktivní a smysluplnou práci v mladém kolektivu
- po zkušební době MOŽNOST PRACOVNÍHO POSTUPU !!!

Informace o náboru

POSTUP:
1) pošlete Váš životopis na níže uvedený email
2) obratem sdělíme vybraným termín pohovoru
3) přijďte včas a v adekvátním oblečení

ZEPTER - VAŠE ŽIVOTNÍ ŠANCE !!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

MÁME ŽIVOTNÍ ŠANCI PRO LIDI:
- pracovité
- komunikativní
- usměvavé

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost Zepter vyrábí, prodává a distribuuje vysoce kvalitní spotřební zboží s výjimečným designem. Účelem naší firmy je pomáhat lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji. Spolupracujeme s předními odborníky v oblasti zdravé výživy. Nabízíme řešení v oblasti zdravého životního stylu. Podporují nás lékaři i známé osobnosti. Podporujeme charitativní a dobročinné akce. Máme více než 1,5 mil. spokojených zákazníků z celé ČR!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1254865  Dátum zverejnenia: 10.5.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27000 - 42000 Kč/měsíc