Finanční účetní

ZF Electronics Klášterec s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Osvobozená 780, 431 51 Klášterec nad Ohří, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní finanční a investiční (33133)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZF Electronics Klášterec s.r.o., IČ 46886672, http://www.zfklasterec.cz
Pracoviště:Osvobozená 780, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu vyplňte osobní dotazník na stránkách ZF Electronics Klášterec s.r.o. (www.zfklasterec.cz).

Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří, Osvobozená č.p. 780, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- znalost účtování v SAP
- znalost účetních standardů, IFRS výhodou
- znalost německého jazyka na úrovni B1 (anglický jazyk výhodou)
- znalost práce na PC (Windows, MS Office)
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- motivující platové ohodnocení
- 13. a 14. plat
- úvazek 37,5 hodiny týdně, týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
- jazykové kurzy
- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11574010707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2766110  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc