Reference klientů

Metrostav a.s. využívá služeb Profesia spol s.r.o. od září 2008. S dosavadní spoluprácí jsme byli vždy spokojeni. Server www.profesia.cz je pro nás významným zdrojem zájemců o zaměstnání v Metrostav a.s., zejména z řad odborníků i absolventů vysokých škol. Vysoce oceňujeme komplexnost nabídky zahrnující inzerci volných pracovních míst v kombinaci s dalšími službami (např. vyhledávání vhodných kandidátů v databázi registrovaných uchazečů, analýza platů a pod.), profesionální přístup při řešení našich požadavků a vstřícnost k našim námětům a potřebám. Důležitá pro nás je i skutečnost, že Profesia spol. s.r.o. je zavedená značka s pověstí spolehlivého a efektivního partnera nejenom pro nás jako zaměstnavatele, nýbrž i pro uchazeče, které chceme oslovit.

Mgr. Jiří Sušír
Metrostav a.s.


,,Zhruba tři měsíce aktivně využíváme produkt MARK, který se ukázal být dobrým pomocníkem při první selekci životopisů uchazečů. Do budoucna si představujeme, že se o tuto službu budeme opírat více a budeme moci začít využívat také své vlastní nastavení dotazů při vyplňování vstupního formuláře. Vidíme v tomto produktu velkou časovou úsporu."

Ivana Echavarría

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy


Proč už několikátým rokem zůstáváme věrni pracovnímu portálu Profesia? Neboť Profesia je známá široké veřejnosti na Slovensku i v České republice a tudíž nám spolupráce přináší rychlou reakci kvalitních uchazečů na naši inzerci a jednoduchý přístup k bohaté, po technické stránce dokonalé, databázi registrovaných uživatelů. A proč má pro nás tým Profesie výjimečné postavení v široké nabídce pracovních portálů na československém trhu? Výborně si předává informace, efektivně řeší každý technický problém, obchodní činnost vykonává s výraznou orientací na zákazníka a k tomu všemu přidává každodenní úsměv a smysl pro humor!

Mgr. Lucie Vojnová
JOBS.EU,s.r.o.


Díky společnosti Profesia a jejich pracovnímu serveru se vyhledávání nových zaměstnanců stalo skutečně příjemným procesem. Zejména k tomu přispívá kvalitní grafika stránek, jednoduché ovládání a rychlost poskytovaných služeb. Zdůraznil bych také flexibilitu a profesionální přístup prodejního týmu, zastupovaného paní Andreou Benkovou, poskytovaný navíc za přijatelnou cenu. Tato bezkonkurenční kombinace nám pomohla vyhledat vhodné kandidáty na 100 % nově obsazovaných pracovních míst. Se vzájemnou spoluprací jsem velice spokojen. Firma dělá čest svému jménu, neboť péče o zákazníka je na prvním místě. Rád bych tímto společnosti Profesia ještě jednou poděkoval a popřál, aby se slova PROFESIA a PROFESIONALITA stala synonymem.

Ing. Přemysl Stuchlík
Hempel (Czech Republic) s.r.o.


Na portálu Profesia.sk inzerujeme již druhým rokem. S ohlasem jsme velmi spokojeni, protože reakce jsou kvalitní. Není to záplava nepoužitelných uchazečů. Osvědčila se nám inzerce na Brněnské pozice a dále na specialisty. Velkou výhodou je i překlápění ZDARMA na Profesia.cz.

Z počátku nás trochu trápilo zadávání inzerátů, ale když zadáváte třetí nebo pátý inzerát, jde to rychleji. Naopak časem jsme tento systém ocenili. Není to souhrnné "přelívání" inzerátů. S rozvahou si můžete rozmyslet, kam co napíšete, abyste zaujali právě ty potřebné uchazeče.

Další, pro nás využitelná služba je databáze uchazečů. Na každou pozici Vám přijde e-mail se soupisem uchazečů, kteří odpovídají zadaným kriteriím, a Vy si je můžete v klidu prohlédnout. Inzerci na těchto portálech budeme zvažovat i do budoucna.

Jana Lambertová
Kariéra spol. s r.o.


Profesia funguje skvěle. Co se týče odezvy lidí na naši inzerci, tak je výborná.

Karolína Češková
RASMUSSEN & LUNDQUIST PERSONNEL s.r.o.


Som veľmi milo prekvapený s akou pružnosťou a rýchlosťou ste boli schopní naše požiadavky spracovať a pozíciu ihneď inzerovať.

Peter Angelovič
T-Systems Czech Republic a.s.Spolupráce s portálem Profesia.cz je pro společnost Teradata velmi přínosná. Vážíme si vstřícného a iniciativního přístupu, s nímž se zde setkáváme. Velice oceňujeme možnost použití vlastního designu v našich inzerátech. Hojně využíváme kvalitně propracovanou databázi uchazečů, která nám pomáhá nalézt kvalifikované a zkušené zaměstnance přesně dle našich potřeb.

Martina Pavlíková
Teradata Česká republika, spol. s r.o.


Server Profesia.cz nás při vstupu na náš trh zaujal. Kromě příznivé obchodní politiky nás společnost svými záměry i kampaní přesvědčila, že to myslí vážně. Jejich cílem bylo stát se jedničkou na trhu a s takovými společnostmi rádi spolupracujeme. Od té doby služeb serveru využíváme.

Tomáš Dyntar

StatSoft CR s.r.o.


S personálním serverem Profesia.cz spolupracujeme od začátku roku 2008. Mohu potvrdit naše velmi dobré zkušenosti z této spolupráce. Zaměstnanci společnosti Profesia, spol. s r.o., se sídlem Pribinova 25, 811 09 Bratislava, zajišťující naše komplexní i jednotlivé požadavky, reagují vždy profesionálně, ochotně a vstřícně. Velmi si vážíme i jejich operativních doporučení k našim jednotlivým akcím a kampaním, probíhajícím na serveru „Profesia.cz“. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat ve stejném duchu.

Mária Sokolovská
ALP consulting, s.r.o.


Jsme velmi spokojeni se službami, které poskytuje pracovní portál Profesia.cz. Také oceňujeme vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup a ochotu zaměstnanců.

Fialová

Trenkwalder a.s.