Pomocná síla do kuchyně – 122,- Kč/hod, ubytování, zálohy

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 122 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi spolehlivý pracant? Čistota a pořádek jsou u Tebe na prvním místě?
Drobné pomocné práce v kuchyni máš v malíku?
Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné kandidátky – ženy - na pozici pomocné síly do
kuchyně.
Pracoviště se nachází pár kilometrů od Benešova u Prahy.
Přidáš se?

Jaká práce na Tebe čeká?
- Mytí nádobí a udržování celkové čistoty na pracovišti
- Částečná výpomoc při přípravě pokrmů
- Komunikace s personálem a nadřízenými

Zaměstnanecké výhody, benefity

Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my.
- U nás můžeš očekávat mzdu 122,- Kč/hod.
- Rodinná atmosféru a férové jednání jsou u nás základ
- Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme
zálohy, zdarma možnost přespání po směně a další benefity
- Příplatky za práci přesčas a o víkendu jsou samozřejmostí.
- Turnusové služby - krátký/dlouhý týden - 12ti hodinové směny (8:00 –
20:00 h)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Hotel

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Ti nemělo chybět?
- Spolehlivost a pracovitost
- Potravinářský průkaz
- Příjemný vzhled
- Čistý TR, věk 18+
- Možnost vlastní dopravy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3869695  Termin der Veröffentlichung: 12.2.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 122 Kč/hod.