Barman v Casinu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rozvadov, Česko, Okres Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
24 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě práce za barem? Jsi komunikativní a nebojíš nových věcí?
A co takhle práce v Casínu????

Pro našeho významného klienta hledáme nové zaměstnance do nově otevřeného Casina, nechte si vzít dech dechberoucí atmosférou luxusního Casina v Rozvadově.

Náplň práce:
obsluha zákazníků u baru
přijímání objednávek
obsluha zařízení baru
příprava a servírování nápojů
míchání drinků
přijímání plateb

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástup možný IHNED či DOHODOU
místo výkonu práce Rozvadov
hodinová mzda až 150 Kč (fixní mzda 120 Kč + bonusy až 30 Kč) + příplatky dle zákoníku práce
nepřetržitý provoz (ranní, odpolední, noční)
směny dle domluvy
zázemí luxusního hotelu s casinem
ohromující atmosféra
Svozová doprava z Plzně ZDARMA

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 734 444 957 či 377 221 174 nebo emailem na [email protected] nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

příjemné vystupování
spolehlivost a pracovitost
anglický jazyk či německý jazyk na komunikativní úrovni
plnoletost
doložení trestní bezúhonnosti
zkušenosti v obdobné pozici
potravinářský průkaz podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3511256  Termin der Veröffentlichung: 8.10.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 24 000