Elektromechanik Hranice, až 30 000 Kč, R+O směny, přímo pod kmen

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hranice na Moravě, Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč - 30000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NABÍZÍME:
• práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• zaměstnání v kmenovém stavu
• příspěvek na stravování
• příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní pojištění, jazykové kurzy
• 25 dní dovolené
• ranní a odpolední směny, víkendy volné
• nástup: IHNED / dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
• elektroinstalační práce
• montáž slaboproudých i silnoproudých elektrických zařízení, kabelových vedení
• testování, měření elektrických veličin a parametrů

POŽADUJEME:
• min. SOU/SŠ v technickém oboru
• praxe na podobné pozici
• platná elektro vyhláška 50 §6 a vyšší
• dobrou orientaci v technické dokumentaci
• řidičský průkaz sk. B, anglický jazyk – výhodou

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected], tel.: 739 580 634.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3604177  Termin der Veröffentlichung: 20.2.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 27000 Kč - 30000 Kč