Hledáme člověka do výroby - Mikulovsko!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat ve firmě, ve které dostaneš řadu benefitů? Máš po krk nočních směn a chceš chodit pouze na ranní a odpolední? Chceš mít stabilní zaměstnání a pracovat v příjemném prostředí?

Pokud jsi na všechny otázky odpověděl/a ano, CHCEME PRÁVĚ TEBE!

Co budeš dělat?
• Kontrola a zakládání dodaného materiálu
• Příprava materiálu pro výrobu
• Jednoduchá evidence materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na sportovní aktivity
• Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
• 23 dní dovolené
• 2 dny zdravotního volna (sick days)
• Příspěvek na dojíždění ze vzdálenosti nad 25 km až 2.000 Kč
• Věrnostní odměny
• Odměna za doporučení až 10.000 Kč
• Firemní akce (vánoční večírek, letní párty, lyžování na Stühlecku)

• Zaměstnání na HPP

Informace o náboru

Pokud máš zájem, neváhej a REAGUJ NA POZICI, popřípadě mě kontaktuj na emailu [email protected]!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba pro chladírenský průmysl a vzduchotechniku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3866928  Termin der Veröffentlichung: 10.2.2020