Hledáme šikovného elektromechanika!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Šumperk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Elektroinstalační práce na kovových vozidlech
• Odstranění závad na kolejových vozidel a vytvoření opravy dle výkresové dokumentace
• Provádění diagnostiky závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 24.000,-Kč elektromechanik bez praxe
• 28.000,-Kč zkušený elektromechanik
• Možnost finančního růstu
• Bonusy a mimořádné odměny
• Příplatky za přesčas
• Fond pracovní doby (31,5hod týdně) – zbytek jde do přesčasů
• Bonus za docházku – 1500,-/měsíc
• Flexi Pass poukázky – 400,-/měsíc
• Závodní stravování (30Kč – zaměstnanec, zbytek zaměstnavatel)
• 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je tradiční česká firma s významným postavením na domácím trhu v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4058003  Termin der Veröffentlichung: 8.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 24 000 Kč/měsíc