Hledáme Stavaře, TZB pracovníky (VZT, ÚT, ZT), Elektro

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Česká republika, Německo, Polsko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30.000,- - 60.000,- (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního/strojního/elektro směru
- praxe v řízení a vedení vítána
- základní aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
- znalost práce na PC
- autorizační zkouška výhodou
- ŘP skupiny B
- ochota cestovat po ČR a střední Evropě, časem i světě
- ochota se učit

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- možnost seberealizace při realizaci různorodých projektů zejména pro různá odvětví průmyslu, jak pro české, tak zahraniční investory
- indispoziční volno (zdravotní volno) do výše 5-ti dnů za rok
- příspěvek na stravu v podobě stravenek, mimo sídlo firmy cestovní náhrady v plné výši dle příslušného předpisu a úhrada nákladů na ubytování
- příspěvek na životní pojištění od 1 roku u firmy
- 13-tý plat po 1 roce u společnosti za předpokladu kladného výsledku v končícím roce
- podpora při zdokonalování jazykových znalostí zejména AJ a NJ, 1-2 hodiny týdně
- podpora k získání autorizace v oboru ve formě úhrad poplatků a minimálně jednoho školení k autorizační zkoušce, placené volno
- podpora dalšího vzdělávání v oboru
- možnost výhodného tarifu i pro několik dalších soukromých telefonních čísel
- služební automobil i pro soukromé účely za výhodných podmínek, služební mobilní telefon, notebook atd.
- v budoucnu možnost uplatnění i na zahraničních projektech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro mezinárodní společnost s celosvětovou působností hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí, Mistr, TZB pracovník (juniorní i seniorní role) pro projekty po celé ČR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavební obor, TZB, elektro, strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4147907  Termin der Veröffentlichung: 24.8.2021