Servisní technik – klimatizace

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rozjíždíme novou pobočku a hledáme schopného SERVISNÍHO TECHNIKA – KLIMATIZACE! Pokud máte vyhlášku 50 §6, zkušenosti s opravami elektro nebo přímo klimatizací a vzduchotechniky, na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • oprava a servis klimatizačních jednotek, vzduchotechniky, chladicích zařízení
  • řešení problémů
  • cestování k zákazníkům v daném regionu

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání – elektro
  • zkušenosti s opravou elektro nebo klimatizace nebo vzduchotechniky
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost

Nabízíme

  • automobil i k soukromým účelům (po zapracování)
  • smlouva na neurčito
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • čtvrtletní prémie

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3783068   Termin der Veröffentlichung: 9.10.2019   Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen:   -----