Diabetolog - Poliklinika Tyršova

AGEL a.s.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
60.000 CZK + výkonnostní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme diabetologa do naší ambulance:

Nabízíme

- Pracovní doba 35 hodin týdně, zvolená libovolně
- 25 dní dovolené + 2 sick days
- Úhrada členství v ČLK
- Úhrada účasti na konferencích a kongresech
- Práce v přátelském kolektivu

Platové podmínky

- Hodnocení výkonnostním systémem – základní plat 60.000,-CZK + prémie dle pracovního výkonu, při nižším úvazku výpočet poměrově
- Pololetní bonus
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění od úvazku 0,5 ve výši 900,- CZK – 1500,- CZK
- Práce v přátelském kolektivu v centru Ostravy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

POLIKLINIKA AGEL Ostrava disponuje sítí praktických lékařů po celém Ostravském regionu. Primární léčebně preventivní péči nabízí obyvatelům Ostravy, Bohumína nebo Českého Těšína. Poliklinika se od roku 2011 může pyšnit certifikátem Spojené akreditační komise České republiky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3522533  Termin der Veröffentlichung: 23.10.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 60.000 CZK + výkonnostní odměny