Elektromechanik - 250 Kč/hod

Alfa JOB CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc• Nástupní mzda 250 Kč/hod čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Montáž elektronických komponentů trakčních pohonů pro kolejová vozidla dle technické dokumentace a technologického postupu
• Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.
• Kontrola výrobku před předáním na další výrobní operaci nebo pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
• Práce v příjemném kolektivu
• Dvousměnný provoz
• Možnost přesčasů
• 5 týdnů dovolené
• Zálohy po odpracování prvního týdne
• Možnost ubytování

Mzda:
• Nástupní mzda 250 Kč/hod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni vyrábějící kolejová vozidla

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Vzdělání v oboru elektro (Vyhláška č. 50/1978 Sb.)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru elektromechanik (Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Praxe v elektromontážních činnostech, procesech a operacích
• Pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stabilní a perspektivní společnost s dlouhodobou tradicí.
ID: 4176272  Termin der Veröffentlichung: 6.4.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc