Projektant MaR

Askanet s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete vědět, že Vaše práce má smysl?
Máte zkušenosti v projektování MaR?
Umíte v AutoCAdu nebo jiném 2D programu?

Hledáme aktuálně pozici:
PROJEKTANT MaR

Čím se budete zabývat?

• samostatnou tvorba projektové dokumentace MaR a elektro na jednotlivých zakázkách v oblasti chemického průmyslu
• řešením standardních i nestandardních požadavků
• týmovou spoluprací
• řešením technických problémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Skvělou firmu se startupovou atmosférou
• spolupráci v mezinárodním týmu
• Unikátní projekty, které jsou technicky zajímavé
• Benefity: příspěvek na stravné, profesionální vzdělávání, výhodný mobilní tarif, 5 týdnů dovolené, firemní chata, flexibilní pracovní dobu

Těšíme se na Vaše reakce a také, že se přesvědčíte, že jsme skvělá firma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi na pozici ideálně v oblasti petrochemie
• Když budete uvažovat analyticky
• Bude umět v 2D nebo 3D programu
• Znalost v oblasti slaboproudu nebo silnoproudu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

With more than 10 years of experience, especially in the Oil&Energy and Engineering field, provides Askanet high-quality solutions to its clients. Specialized on direct hire recruitment and staffing solution, we focus on EPC projects (Engineering, Procurement and Construction) and manufacturing companies. Our specialization is the delivery of highly skilled engineers and managers in Design, Engineering, Project and Construction management, Business management , Procurement and Finance.
ID: 4524931  Termin der Veröffentlichung: 24.7.2023  Untergrenze des Gehalts (brutto): 70 000 Kč/měsíc