Hľadáme tajných zákazníkov (SK&CZ)

Bare International

Místo práce
Plzeňský kraj, Okres Partizánske, Okres Prievidza, Okres Dunajská Streda, Okres Trnava, Okres Levice, Okres Topoľčany, Okres Nymburk, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Znojmo, Okres České Budějovice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Karlovy Vary, Okres Olomouc, Okres Šumperk, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Tachov, Okres Chomutov, Okres Příbram, Okres Uherské Hradiště, Bratislava, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
22.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 200 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BARE International je medzinárodná mystery shoppingová agentúra, ktorá meria kvalitu zákazníckych služieb. Ale toto by sme nemohli robiť bez našich hodnotiteľov. Hľadáme ľudí z celej Európy ako ste Vy: zvedavcov, ktorí majú nejaký voľný čas, chcú skúsiť niečo nové a majú základy angličtiny.
Mystery shopperi sa správajú ako normálni zákazníci — napr. kladú otázky, kúpia si niečo alebo sa správajú určitým spôsobom - následne poskytnú detailné reporty alebo spätnú väzbu o ich skúsenostiach a potom dostanú zaplatené. Mystery Shopping nie je práca na plný úväzok; je to niečo, čo môžete pridať k Vašim každodenným aktivitám a jednoducho niečo pre Vás, čo Vám zabezpečí nejaký dodatočný príjem.
Momentálne intenzívne hľadáme milovníkov áut pre naše návštevy autosalónov.

Ako sa stať mystery shopperom?
Potom ako sa zaregistrujete v našom systéme a prejdete náš krátky online tréning mystery hodnotiteľa, uvidíte všetky dostupné mystery návštevy vo Vašom meste/krajine.
Musíte sa na ne prihlásiť a počkať, pokiaľ bude Vaša prihláška schválená. Keď Vás vyberieme, musíte si prečítať inštrukcie pre Vašu mystery návštevu, aby ste sa ubezpečili, že viete, čo máte robiť a na čo sa máte v predajni sústrediť. Po návšteve musíte vyplniť dotazník, odpovedaním na otázky ako: bola predajňa čistá? Boli zamestnanci priateľskí a zdvorilí? Ako dlho ste museli čakať? atď...
Po odoslaní Vašej spätnej väzby dostanete zaplatené v nasledujúcom mesiaci.
Môžete sa rozhodnúť, na koľko návštev sa prihlásite, kedy ich zrealizujete, aby čo najlepšie zapadli do Vášho plánovaného programu.
Môžete navštíviť obchody s módou, športové oddelenia, predajne áut, atď. Často ponúkame mystery návštevy, ktoré môžete urobiť z domu: mystery telefonáty a mystery e-maily.
Informácie o výberovom konaní
Ako začať?
Netreba žiadne CV alebo pohovor, v BARE ide všetko online. Najskôr sa, prosím, zaregistrujte tu: www.bareinternational.com/evaluator-signup-europe
Potrebujete základy angličtiny, aby ste prešli registráciou a porozumeli našim emailom, ale inak všetky informácie a dotazník sú dostupné v slovenčine/v češtině. Tiež v predajniach musíte komunikovať v slovenčine/v češtině.
Chcete sa o nás dozvedieť viac? Pozrite si našu webstránku www.bareinternational.com
Nemôžeme čakať na spoluprácu s Vami! Začnite toto nové dobrodružstvo už dnes!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BARE International je medzinárodná mystery shoppingová agentúra, ktorá meria kvalitu zákazníckych služieb.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2561424  Termin der Veröffentlichung: 22.11.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20 - 200 Euro