Tesári na výstavbu fabriky v meste Kemi, Fínsko

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Kemi, Fínsko
Termín nástupu
August 2021 (Podľa dohody)
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 16 EUR/hod.Výška platu závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúsených tesárov na výstavbu fabriky v meste Kemi v severnej časti Fínska. Jedná sa o projekt na 4-12 mesiacov.

Táto pozícia je vhodná pre partiu stavebných robotníkov, z ktorých aspoň jeden sa vie dorozumieť v anglickom jazyku.

Náplň práce:
- Tesárske práce pri stavbe novej papierenskej fabriky
- Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame:
- Projekt na 4-12 mesiacov s dobrými pracovnými podmienkami a benefitmi
- Fínska pracovná zmluva
- Plat: 15-16€/h/brutto (závisí od skúseností)
- Pracovný čas: 40-50h/týždenne (5-6 dní/týždeň)
- Možnosť robiť extra pracovné hodiny + bonusy
- Obed: Možnosť využitia kantíny alebo jedálne s vlastným jedlom
- Počas projektu je možné navštíviť rodnú krajinu (podľa dohody)
- Ubytovanie: ZADARMO (vlastná izba alebo max. 2 ľudia na izbe)
- Dátum nástupu do práce: August 2021 (Podľa dohody)

V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis v anglickom jazyku na e-mail [email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:
- Relevantná pracovná skúsenosť na stavbe v podobnej oblasti (aspoň 1-2 roky)
- Mať oprávnenie na prácu s nebezpečenstvom požiaru a certifikát o bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- Anglický jazyk (Rôzne úrovne A1-C1) - v každej skupine musí byť niekto s komunikatívnou úrovňou angličtiny
- Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
- Dobrý zdravotný stav
- Spoľahlivosť a pozitívny prístup k práci

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4121288  Termin der Veröffentlichung: 13.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 15 EUR/hod.