Kuchař-ka pro restauraci v SRN, u hranic se Švýcarskem

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Město Waldshut -Tiengen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy, možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc, čistá mzda 1500€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Wir suchen eine-en Jung- Köchin oder Köch-in. Ein gemütliches Restaurant im Süden von Deutschland - nicht weit von der schweizerischen Grenze. Direkt im Zentrum der Stadt. Deutsche Küche. Sehr belieberter Arbeitgeber. Eine Stelle auf Lange.

Ref.č. ID22
Plat: cca 1500 € čistého
Region: Baden Württemberg
Typ: hlavní pracovní poměr
Nástup: dle domluvy - možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální a se zajištěným ubytováním
Pracovní doba: 190 hodin za měsic (pracuje se 5,5 dní v týdnu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na minimálně 1 rok s možností libovolného prodloužení
- Zdokonalení se v jazyce
- vyřízení všech formalit, pan majitel Vás nahlásí a se vším pomůže
- toto je klient , který má 15 letou historii
- naši uchazeči s ním byli vždy velmi spokojeni
- Zdravotní a sociální pojištění, strava a především ubytování v místě pracoviště

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v češtině/slovenštině či němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420 608769029 web: bartlett.cz. Uvádějte prosím ID22K.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

německý zaměstnavatel s 15 letou tradicí, moderní a ověřený. Všichni naši uchazeči zde byli spokojeni, někteří z nich si dodnes s ním dopisují a jsou přáteli. V současné době provozuje dvě restaurace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučení v oboru či praxe v pozici kuchař-ka podmínkou
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- chuť do práce, angažovanost, čistota při práci, kolektivnost
- vše ostatní zaškolí zaměstnavatel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1528392  Termin der Veröffentlichung: 6.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 2000 EUR/měsíc, čistá mzda 1500€