Servírka - Číšník - Sasko - Míšeň, top zaměstnavatel u hranic ČR

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Meißen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1800 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu, vlastní spropitné, + přesčasy a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderní a silnou restaurační a hotelovou společnost provozújící hned několik outletů hledáme pro co nejbližší nástup do kolektivu 2 číšníky-servírky s komunikativní němčinou. Výborný kolektiv a hlavně přímý nadřízený, zajištěné ubytování a dlouhodobá práce v blizkosti českých hranic. Vřele doporučujeme.
Region: Sasko, SRN
Typ: plný úvazek
Nástup: možný od ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: (5 x v týdnu po 8 hodinách ) max 1 hod. přesčas.
Zajištěno: ubytování, strava, pojištění a pracovní smlouva s přihlášením na patřičném úřadě.
Podrobnosti k této nabídce včetně fotografie a webových stránek sdělíme rádi po telefonu, e-mailem. Každému uchazeči nabídneme ještě 1 místo pro porovnání. Rádi Vám doporučíme to nejvhodnější.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky dle zkušeností
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnavatele, top prostředí
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 Uveďte prosím ref. číslo.ID635

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční restaurace hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě Vám je pak dopošleme)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost zůstat rovnou u zaměstnavatele (bez nutnosti zkoušky )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3187317  Termin der Veröffentlichung: 3.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1800 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu, vlastní spropitné, + přesčasy a bonusy