Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Servírka, snídaňová servírka - Kappl, Rakousko zima

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kappl, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
10.12.2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/měsíc+ 13. a 14. plat samozřejmostí, ubytování i strava po celou dobu zdarma, wifi, parking atd vše v ceně, slevněné skipasy. údaje o mzdě jsou v čistém po všech odečtech.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro alpský hotel a jeho restauraci v žádané oblasti Ischglu hledáme 2x servírku ž/m pro obsluhu hostů na zimní sezónu. Nástup možný od prosince/Dezember. Délka trvání - zimní sezóna do 4.2022 (možnost pokračovat letní sezónou)
Tuto nabídku Vám vřele doporučujeme. Jedná se o rodinný hotel, HPP s rakouskou pracovní smlouvou a s ubytováním i stravou zdarma. Preferujeme servírku s praxí v německy mluvící zemi a se znalostí němčiny .
Info : Jedná se jednu z nejoblíbenějších lyžařských oblastí. Nabídka je s pracovní smlouvou před nástupem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- čistý plat od 1550 do 1700€ dle odpracovaných hodin, plus spropitné (možno pracovat v páru )
- očekávejte české i slovenské kolegy
- odborný a profesionální přístup
- pracovní smlouvu napřímo
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených hotelů a restaurací na úrovni, spoustu stejných nabídek máme k dispozici.

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto či jinou naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] T. +420608769029 .Bartlett Recruitment s.r.o. Hruška.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

alpský hotel v turistické oblasti Ischglu (top lokalita ) a ve městě. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme. V kolektivu pracují i Češi či Slováci . V nabídce máme další číšnícké posty z Alp či jiných lokalit, rádi Vám vybereme a nabídneme ten nejvhodnější.
pro bližší informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné pozice nutností
- němčina na úrovni komunikace
- rychlost při práci, přehled a vhodné vystupování
- kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3361716  Termin der Veröffentlichung: 16.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 700 EUR/měsíc