Servírka- číšník, na 2 měsíce, Rüdesheim am Rhein

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rüdesheim am Rhein, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc za 180 h měsíčně, + cca 800 spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

v centru města Rüdesheim se nachází kvalitní, rušná taková pravá restaurace pro zahraniční hosty, kteří se chtějí nabažit německé kuchyně a historického jádra malebného městečka. Pro tuto restauraci hledáme servírku či číšníka na 2 měsíce (s možností pokračovat pak od 4. měsíce v dalším roce na celou letní sezónu )
Náplň práce: - přijetí objednávky u stolu, bonování, servis, kasírování, běžný úklid rajónu,
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování bez nutnosti dojíždět (zdarma )
- přátelskou atmosféru německé restaurace, česko-slovenští kolegové
- zahraniční klientelu
- výborný kolektiv
- pomoc s dopravou až na místo

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná T.:+420234221234.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

celoroční pravá německá restaurace . Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme weboky s našemi postřehy a referencemi o restauraci, majiteli a kolektivu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- vyučení v oboru a praxe od 3 do 30 let
- německý jazyk na úrovni porozumění nutností
- další jazyk vítán (AJ,RJ )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3483960  Termin der Veröffentlichung: 3.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 2000 EUR/měsíc za 180 h měsíčně, + cca 800 spropitné