Kuchař u hranic s ČR - Regensburg, celoroční post

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Zemský okres Regensburg, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
mzda 2400 EUR/měsíc /ZSM - 13,-€ / čistá mzda 1500 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro moderní restauraci s mezinárodní a německou kuchyní v oblasti Regensburgu hledáme 1 kuchaře/ku. Jedná se o celoroční restaurační provoz, majitelé mají zajištěné samostatné vybavené ubytování. Nabídka je vhodná pro zkušeného kuchaře s praxí od 4 do 25 let .
. moderní teplá kuchyně, ala cart kuchyně,
. bližší informace podáme po zaslání životopisu
. zajištěné ubytování v místě pracoviště bez nutnosti dojíždět

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto
- bez nutnosti vlastního vozu
- celoroční provoz
- v kolektivu 1 česko-slovenský kolega
- prac. smlouva přímo od německého zaměstnavatele

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 . V nabídce máme další posty po celém Německu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní německá restaurace. Pracovní smlouva přímo od majitelů hned po příjezdu či na vyžádní předem. Bez nutnosti zkoušky. Platí rovnou příjezd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost a vyučení jako kuchař nutností
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- moderní mezinárodní kuchyně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3483969  Termin der Veröffentlichung: 8.7.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: mzda 2400 EUR/měsíc /ZSM - 13,-€ / čistá mzda 1500 €