Masérka - sportovní masáže,alpský 4 hv. hotel u Innsbrucku

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Innsbruck, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned či k 15.12.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 100 EUR/měsícplatí čistá mzda od 1600€ do 1800€plus bonusy , 13. a 14. plat, spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro čtyřhvězdičkový hotel v Alpách v oblasti Innsbrucku hledáme masérku ž/m pro sportovní masáže .Jedná se o skoro celoroční hotel. Stačí zaslat svůj životopis s fotografií. Dobře placený post , v kolektivu jsou i Češi a Slováci. Pro tuto pozici je nutná komunikativní němčina.

O ubytování a stravu je plně postaráno, vše je poskytnuto zdarma (samozřejmě i během volna , hotel nabízí spoustu výhod, slev, wifi, pračka k dispozici atd atd plus 13. a 14. plat samozřejmostí ). Bližší informace rádi dopošleme emailem. Nabídka je s pracovní smlouvou při nástupu či předem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat bude od 1600 € čistého měsíčně (denně cca 5 masáží)
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected]. T. +420608769029 , p. Hruška, Bartlett Recruitment s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

alpský hotel v oblasti Innsbrucku. Stručný popis hotelu včetně fotek Vám rádi dopošleme po zaslání Vašeho žiotopisu.
pro další informace jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

masáže

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

sportovní masáže

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ze stejné či obdobné nutností
- němčina na úrovni přiměřené této pozici
- zodpovědnost, vystupování, kvalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3538895  Termin der Veröffentlichung: 20.9.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 100 EUR/měsíc