Servírka-číšník- nejlepší nabídka i plat v 5* hotelu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Frankfurt am Main, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/měsícZSM 14 EUR/měsíc, v tempu 5 dnů v týdnu, plus 1000€ spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovnou a zkušenou obsluhu do fine dining restaurace. Náplň práce: obsluha hostů, prostírání stolů, komunikace s hosty a dohled nad čistotou svěřeného místa. Plnění danností a standardů zaměstnavatele. Hotelová restaurace se nachází v malebné části Německa jižně od Frankfurtu n.a má michelinové hvězdy. Ubytování v pěší vzdálenosti. Profesionální kolektiv, zaměstnavatel i vybavení v kuchyně, vřele doporučujeme - asi nejlepší podnik ( z ohledem na všechny dannosti a podmínky) co jsme za poslední dobou měli. 2 česko-slovenští kolegové v týmu k dispozici.
Ref.č.: ID692s
Plat: nechte se překvapit (ubytování + strava zdarma)
Ubytování - vlastní hotelový pokoj s plným vybavením
Region: SRN, Porýní
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou či do konce roku
Nástup: dle domluvy, možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů v týdnu
* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis a rezervní nabídku v okolí
* pracovní smlouva přímo od hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- top platové podmínky
- špičkové, čerstvé a netradiční suroviny
- profesionální přístup
- Zdokonalení se v jazyce a michelinovou zkušenost
- zdravotní a sociální pojištění, pracovní smlouva samozřejmostí
- ubytování zajištěné

* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná linka T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.ID 692s

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace- hotel. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme webovou stránku s dalším popisem hotelu) Jeden z nejlepších klientů za poslední roky, spokojení uchazeči, menší boutique hotel, samostatné ubytování. Vřelí a profesionální přístup zaměstnavatele. Kariérní šance

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obsluha hostů, gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha hostů

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenosti ze stejné pozice kvalitního hotelu/restaurace
- dobrá němčina,
- opravdové zaujetí pro gastronomii
- ochota, vstřícnost a úsměv
- učenlivost a kolektivnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3632596  Termin der Veröffentlichung: 29.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 2 500 - 3 000 EUR/měsícZSM 14 EUR/měsíc, v tempu 5 dnů v týdnu, plus 1000€ spropitné