1x chyžná-pokojská , centrum Mnichova, s ubytováním

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Mnichov, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
od ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1 900 EUR/měsícZSM: 10 EUR/měsíc, po 40 hod týdně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní vícehvězdičkový hotel přímo v Mnichově hledáme 1 pokojskou a to pro dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr. Ověřený zaměstnavatel, u kterého od nás pracují již 2 osoby. Vřele doporučujeme. Ubytování je samozřejmostí a již odečten z výplaty. Náplň práce: úklid pokojů včetně koupelen a to v tempu 5x týdně po 8, max 9 hodinách.
Nástup je možný dle domluvy ideálně od ihned . Jedná se o velmi nadprůměrného zaměstnavatele s výbornými referencemi.
Ref.č.: ID 876
Plat: 1250 € čistá měsíční mzda,
Region: SRN, Mnichov
Typ: plný úvazek - dlouhodobě
Nástup: ideálně od ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5 dnů po 8 mi hodinách (max 9)

Zaměstnanecké výhody, benefity

BEZ PROVIZE za zprostředkování
- ubytování poskytnuto
- dobré platové ohodnocení
- ubytování a strava zajištěna
- práci v profesionálním kolektivu a hotelu

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině či SK/CZ jazyce společně s fotografií na [email protected] . T.+420 608769029 Bartlett.cz. V nabídce máme další posty po celém Německu. Nejbližší je hned u hranic s ČR u Viechtachu. Různé nástupní termíny a práce většinou natrvalo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

ověřený a dobrý zaměstnavatel, nejdůležitější je, že poskytuje ubytování, které je v Mnichově obtížné sehnat. Prrofesionální podmínky, moderní vybavení a veškerý komfort k tomu. Pacovní smlouva přímo od hotelu . Pomoc při přihlášení na úřadech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

úklid pokojů a koupelen

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

úklid pokojů

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost s udržováním pořádku vítána
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- spolehlivost, čistota a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3738490  Termin der Veröffentlichung: 13.8.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1 900 EUR/měsícZSM: 10 EUR/měsíc, po 40 hod týdně