Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Servírka pro Café hotel u jezera, 1700 €, Jižní Tyrolsko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Graun im Vinschgau, Autonomní provincie Bolzano, Itálie
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro celoroční café restauraci a bar v pouze německy mluvící oblasti Alp Jižního Tyrolska hledáme zkušenou obsluhu m/ž s se znalostí německého jazyka. Café hotel se nachází v blízkosti vleků, ale ve městě. Dlouhodobé místo či na přání jen na zimní sezónu se zajištěným vlastním pěkným plně vybaveným ubytováním.
Ref.č.: ID 269
Příjem: 1700€ čistého, +spropitné ,
Region: JIŽNÍ TYROLSKO
Typ: dlouhodobě
Nástup: 15.11.
Platnost: nabídka je aktuální, v kolektivu 3 kolegové z Čech-Slovenska.
Pracovní doba: 6 dní v týdnu, po 8,5 hodinách denně,
Ubytování: ubytování a strava poskytnuta zdarma

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení
- zajímavou práci v nádherné lokalitě jihotyrolských Alp. Tuto nabídku vřele doporučujeme. Rádi poskytneme další informace o hotelu a webové stránky.
Můžeme nabídnout spoustu další míst v jiných lokalitách včetně celého Německa. Stačí zaslat svůj životopis na [email protected]

Informace o náboru

Svůj životopis ideálně s fotografií nám prosíme zašlete na [email protected]. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 nebo T+420234221234.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

info o zaměstnavateli dopošleme formou internetových stránek. Fotky hotelu najdete na našich webových stránkách www.bartlett.cz anebo Vám ji dopošleme. Je to náš dlouholetý klient, místo , které můžeme vřele doporučit.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha restaurace či baru

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní komunikativní znalost NJ podmínkou
- nástup dle domluvy
- SOU/SHŠ či praxe v oboru od 2 - 25let
- praxi nebo zkušenosti z kavárny či baru výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 891005  Termin der Veröffentlichung: 16.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 700 EUR/měsíc