2X Kuchař - Hotel Eltville am Rhein, bez němčiny

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Eltville, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1900-2400 EUR/měsíc, 1800 - € čistého v případě přesčasů /ZSM: 11€ /

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro 4 hvězdičkový hotel západně od Frankfurtu n.M. hledáme 2 kuchaře, 1 zkušenějšího kuchaře m/ž a 1 na saláty s němčinou či bez ní! nástupmožný od ihned. Jedná se o velmi zajímavou dlouhodobou pracovní nabídku u kvalitního a vyhlášeného zaměstnavatele. Rušný provoz tvořen a la cart restaurací a dále častými akcemi! V kuchyni se vytvořil po letech česko-slovenský kolektiv.
Podnik se proslavil především vinařstvím a těší se velkému zájmu firemní klientely. Vaří se tu německá moderní gastronomie, žádné polotovary.

Ubytování: personální vilka s připojením k internetu, praním atd.
Strava: zajištěna i během pracovního volna
Nástup: dle vzájemné domluvy
Zkouška: platí rovnou nástup,

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci se všemi náležitostmi na HPP natvralo, jedná se o celoroční hotel
- Zdokonalení se v jazyce a dalši praxi, jsou zde nižší požadavky na němčinu
- Vyřízení veškerých formalit po příjezdu do hotelu
- Zdravotní a sociální pojištění, strava , pracovní smlouva je přímo od hotelu

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni