Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Specialista na vrtání a řezání betonu

BBG-BENDA, s.r.o.

Místo práce
Kroftova 13, Brno-Žabovřesky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 37 000 Kč/měsícpříspěvek na stravu, 13.plat, příspěvek na důchodové připojištění, …

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky pro obsluhu strojů na vrtání a řezání stavebních konstrukcí.
Pokud jste samostatný, vyhovuje Vám organizovat si práci sám a máte řidičský průkaz sk. B, podívejte se na naše webové stránky http://www.vrtani-rezani-betonu.cz abyste si udělal představu a ozvěte se nám.
Zaučení provedeme, stačí chuť k práci a schopnost učit se nové věci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám zázemí firmy s téměř 30 letou tradicí, malý kolektiv umožňující flexibilní řešení jakýchkoliv problémů. Po zapracování nabízíme nadprůměrný příjem, příspěvek na stravu, 13.plat, příspěvek na důchodové připojištění, …

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavební, strojní

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jedná se o samostatnou práci (byť ve dvou) - je tedy potřeba samostatnost, operativnost, iniciativa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma BBG-Benda s.r.o. se zabývá již od roku 1993 speciálními pracemi ve stavebnictví - řezáním a vrtáním betonu a ostatních stavebních konstrukcí pomocí diamantových nástrojů. Provádíme od vyvrtání otvoru pro instalace až po rozřezání kompletních konstrukcí - mostů, budov a pod. Podrobnější informace na www.vrtani-rezani-betonu.cz
ID: 4235578  Termin der Veröffentlichung: 11.1.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 32 000 Kč/měsíc