performance in process

Beinbauer Group je předním odborníkem v oblasti obrábění a jako zodpovědný vedoucí projektu s vysokým stupněm inovace je i cenným partnerem pro průmysl užitkových vozidel. Společnost vyrábí výrobky s vysokou přesností na 5 místech a má přísnou a spolehlivou výrobní síť.

Pro rozšíření našeho týmu Beinbauerovy skupiny hledáme pro pobočku v Chomutově

Elektrotechnik/Mechanik/Průmyslový mechanik (m/ž/d)

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědné hledání a odstraňování chyb a problémů u strojů
  • Údržba strojů
  • Kontinuální zlepšování procesů
  • Oprava průmyslových zařízení
  • Aktivní účast na projektech

VÁŠ PROFIL

  • Ukončené vzdělání v oblasti elektroniky, provozní techniky a průmyslové mechaniky
  • Máte dobré znalosti v oblasti preventivní údržby jako například - Kontrola, údržba, oprava a analýza chyb
  • Máte zkušenosti v oblasti systémů řízených PLC, stejně tak s měřící-, regulační-, a pohonovou technikou
  • Jste spolehlivý a rád pracujete v kolektivu
  • Odhodlanost, orientace ve službě a komunikační schopnosti jsou přínosem

NABÍZÍME

Nabízíme Vám zajímavou a zodpovědnou práci. Budete pracovat k kompetentním a motivovaném týmu. Můžete očekávat příjemné a přátelské pracovní prostředí, atraktivní finanční ohodnocení a další sociální výhody.

S vašemi žádostmi o pracovni pozici a s veškerými dotazy o nástupu se obratte na:
Váš životopis a veškeré dotazy o nástupu zasílejte na adresu: Beinbauer Automotive CZ s.r.o., VGP Park Chomutov-Hala A, Harald Hell, Sporicka 630, 431 01 Sporice, [email protected], www.beinbauer-group.de

ID: 3655082  Termin der Veröffentlichung: 30.4.2019