Operátor výroby

BESTJOB s.r.o.

Místo práce
Nemyčeves 148, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
10.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 86Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici dělník ve výrobě.
Místo výkonu práce: Jičín
Nástup: IHNED

Náplň práce:
-Obsluha výrobní linky
-komletace výrobků do automobilového průmyslu
-pomocné práce ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce na HPP
-dlouhodobá spolupráce
-mzda od 86Kč/hod
-příspěvek na stravování 19,50Kč/den
-bonusy,prémie,příplatky za směnnost a práci o vikendech,příspěvek na ubytování 3000Kč(pro pracovníky mimo okres Jičín), možnost svozu

Informace o náboru

Životopis a kontakt posílejte na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BEST JOB s.r.o. je úspěšná personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstardantní péči o uchazeče, vstřícný a slušný přístup k zaměstnancům.
Svým zaměstnancům se snažíme vycházet maximálně vstříc a pomáhat jim řešiti jejich osobní problémy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

ID: 2755680  Termin der Veröffentlichung: 7.10.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 86Kč/hod