Obchodní zástupce / country manager ČR - Přírodní kosmetika BODHI®

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmínky (brutto)
500 - 1 500 EUR/měsícprovízní systém vyplácení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme managera s vynikajícími vyjednávacími dovednostmi a obchodím duchem realizace strategie prodeje směřovaná na síťové i klíčové individuální klienty v oblasti kosmetiky, wellness a SPA

Vaším úkolem bude:
jednání ohledně prodejních smluv a jejich podmínkách včetně B2B klientů a obchodních příležitostí (wellness centrá, kosmetické salony, hotely, masérské studia)
připravování prezentací pro jednání s klienty,
budování obchodních vztahů, správa databází
podpora marketingové strategie a správa kampani
práce s online nástroji i webstrankou bodhi.cz
reporting

NABÍZÍME:
Zázemí mezinárodní společnosti
Mladý dynamický tým
Práci na živnost
Nástup možný ihned
Možnost práce z domu i na částečný úvazek
Bonusy a prémie
Poznej krásu i terapeutické účinky aromaterapie - Vstupní Kurz
Možnost se vypracovat na partnera společnosti
Slevy na výrobky, produkty Bodhi pro Vaše osobní testování a ukážku pro klientelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slevy na výrobky, dovolená, odmeny a dárky.

Informace o náboru

• práce na živnost
• region celé ČR
• možnost pracovat na smlouvu o obchodním zastoupení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

E-COMMERCE, WELLNESS, SPA, OBCHOD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

sales manager

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání
- prokazatelnou praxi na obchodní pozici min. 3 roky
- přehled v oblasti Beauty, wellness & spa
- Příjemné profesionální vystupování, - komunikativnost, flexibilitu, schopnost navazovat kontakty
- Samostatný, zodpovědný přístup k práci a zdravou soutěživost
- Komunikativnost, flexibilita
- Znalost práce s MS Office na pokročilé úrovni
- Základní Znalost WEB PUBLISHING i Adobe PHOTOSHOP
- Mateřinský jazyk Český a vynikají znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bodhi s.r.o. působí na českém trhu již sedm let. Společnost je výhradním distributorem v České a Slovenské republice této originální a jedinečné thajské kosmetiky založené na tradicích dávných orientálních lázní. Naše produkty používají maloobchodní i velkoobchodní zákazníci. Více informací na: www.bodhi.cz
ID: 4026088  Termin der Veröffentlichung: 28.1.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 500 EUR/měsíc