Reagieren Sie ohne Lebenslauf Можливість для людей з України

Instalatér Německo, až 21/hod.+ ubytování zdarma

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme instalatéry na zakázky v Bavorsku a Sasku – voda, topení, odpady, plyn, klimatizace, etc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma, zálohy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Německá firma působící v oblasti instalatérství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Běžné instalatérské práce - voda, odpady, topení, potrubí

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

A, B

Praxe na pozici/v oblasti

praxe v oboru Instalatér

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BOHEMIA WORKS Montagen Management s.r.o., firma zprostředkovávající zakázky pro řemeslníky v Německu.
Jsme společnost poskytující firmám z Německa kvalifikované zaměstnance na konkrétní zakázky. Disponujeme týmem kvalifikovaných personalistů a profesionálů, kteří se postarají o Vaši dlouhodobou spokojenost.

Bohemia Works Montagen Management z Českých Budějovic.
ID: 4175091  Termin der Veröffentlichung: 24.6.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 90 000 Kč/měsíc