Pro prodejnu C&A OC Centro Zlín hledáme zaměstnance (Asistent/ka prodeje)

C&A Moda s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 800 - 19 800 Kč/měsíc18800 Kč - 19800Kč (40h/týden)+ příplatky za víkend + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontakt se zákazníky
• práce na pokladně
• odborné poradenství při prodeji
• prezentace zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost pravidelného růstu mzdy
• motivační bonusy
• příplatek za práci o víkendu 250Kč/den
• e-stravenky v hodnotě 100Kč/den
• možnost čerpat MultiSport benefit
• slevu na zboží v síti obchodů C&A v ČR

Informace o náboru

Každého z Vás budeme určitě kontaktovat!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
• odpovědnost, spolehlivost
• flexibilitu a kladný vztah k módě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Po celé generace rodinná firma C&A úspěšně udává směr při nabízení cenově dostupnějších oděvů v nejnovějších stylech a módě.
Provádí to zejména zjišťováním a plněním skutečných potřeb každého zákazníka a vyvíjením trvale udržitelnějších obchodních metod. Tradice je nejlepší tehdy, když je neustále obnovována, a dnešní C&A věnuje své nadšení pro znalosti a výsledky pečlivému a kreativnímu zasazování semínek zítřka. Kladením lidí a planety na první místo vedeme módní průmysl vpřed do budoucnosti.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3554381  Termin der Veröffentlichung: 9.9.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 18 800 - 19 800 Kč/měsíc18800 Kč - 19800Kč (40h/týden)+ příplatky za víkend + bonusy