Kuchařka

Centrum Paraple, o.p.s.

Místo práce
Ovčárská 471/1b, 10800 Praha 10, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 19 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava pokrmů teplé i studené kuchyně v provozu sociálně rehabilitačního pobytového centra.

Informace o náboru

Hledáme samostatnou kuchařku do našeho stravovacího provozu pro přípravu pokrmů teplé i studené kuchyně a příležitostné zajištění provozu kavárny.

Požadujeme
•Vyučení v oboru
•Praxi min. 2 roky, nejlépe ve školském zařízení apod.
•Znalost principů zdravého stravování
•Vstřícný přístup, ochotu učit se

Nabízíme
•Práci na hlavní pracovní poměr v zavedené neziskové organizaci
•Směnný provoz v turnusovém režimu
(krátký/dlouhý týden)
•Pěkné nekuřácké prostředí
•motivační systém finančního odměňování, 5 týdnů dovolené, sick days, dotované stravování, benefity formou Cafeteria

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zkušený tým Centra Paraple pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Hledáme společně způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života. Pracujeme především s důvěrou v sílu, schopnost a odpovědnost našich klientů a kolegů. Staňte se součástí multidisciplinárního týmu, který ví, jak na to.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2768626  Termin der Veröffentlichung: 16.10.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 16 000 - 19 000