Brigáda ve finanční společnosti - zpracování úvěrových žádostí

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13-Stodůlky, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu a skvěle sehraného kolektivu hledáme spolehlivého, flexibilního a zodpovědného kolegu/yni na dlouhodobou spolupráci na brigádní pozici Poradce akceptační linie. Tvojí hlavní náplní práce bude zpracovávání partnerských žádostí o úvěr.

Počet odpracovaných hodin během týdne záleží na Tvých časových možnostech a plánování směn je na základě domluvy se Supervizorem. Hledáme brigádníka, který bude moci docházet na odpolední (16:00 - 20:00hod) a na víkendové směny ve vybrané dny v týdnu. Pozice je vhodná zejména pro studenty nebo pro ty, kteří si hledají další práci ke zkrácenému úvazku.

NÁPLŇ PRÁCE:
* Vyhodnocování přijatých žádostí o poskytnutí spotřebitelského úvěru
* Editace a úprava dat od našich klientů/partnerů
* Práce s interním systémem a administrativa s tím spojená
* Telefonická komunikace s našimi partnery a klienty

Co neumíš, rádi Tě naučíme. Stačí nám, když budeš schopný/á týmové spolupráce, svoji práci si budeš umět dobře zorganizovat a bude na tebe spolehnutí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odpovídající finanční ohodnocení 120 Kč/hodina + zajímavé nadstandardní měsíční bonusy (dle Tvé výkonnosti)
* Příjemnou atmosféru v profesionálním a přátelském pracovním prostředí
* Zázemí silné nadnárodní společnosti
* Možnosti získání pracovní zkušenosti a dlouhodobé spolupráce
* Podporu Tvého profesního růstu a možnost seberealizace

Informace o náboru

* Místo výkonu práce: Bucharova 6 - Praha 5, přímo u stanice metra B - Nové Butovice
* Dohoda o provedení práce na 300h do vyčerpání a při oboustranné spokojenosti se spolupráce prodlužuje na základě Dohody o provedení činnosti (20h/týdně)
* Nástup: ihned, dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání s maturitou
* Samostatnost, pečlivost, smysl pro detail a odpovědnost za odvedenou práci
* Pozitivní přístup a schopnost týmové spolupráce
* Dobrá uživatelská znalost PC (zejména Microsoft Word, Excel)
* Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3853545  Termin der Veröffentlichung: 3.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 120 Kč/hod.