Obchodník pro prodej strojů, nástrojů a nářadí

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se k nám do týmu! Hledáme zkušeného obchodníka pro prodej strojů, nástrojů a nářadí.
Zastupujeme více jak 20 evropských výrobců v oboru. Zaměřujeme se na obchody a profesionální koncové zákazníky, ale máme i svůj e-shop.

Jak u nás vypadá práce obchodníka? Náš obchodník:
- prodává stálým zákazníkům a rozšiřuje spolupráci (do startu dostanete portfolio zákazníků)
- hledá nové zákazníky (máme vlastní databázi, ale využíváme všech dostupných zdrojů)
- cestuje za zákazníky a občas to spojí se závozem zboží
- vyřizuje poptávky a objednávky, které poté předá k fakturaci a expedici do skladu
- řeší technické poptávek i na “ míru” ( ve spolupráci s produktovým oddělením )
- podílí se na výběru produktů, cenotvorbě a na tvorbě akcí
- orientuje se ve zboží
- umí pracovat v ERP Helios

Rádi bychom abyste:
- měl zkušenost s přímým prodejem zboží a měl obchodního ducha
- abyste byl technicky zdatný a uměl vzít do ruky brusku s kotoučem
- abyste se nebál čísel, orientoval se v prostředí Google (a naučil se pracovat s Heliosem)
- abyste uměl ovládat moderní nástroje pro komunikaci s kolegy i zákazníky
- byl zdatný řidič
- znalost AJ vám ulehčí práci a my to přivítáme

- praxe v podobném oboru je vítána

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jsme 18 ti členný tým + externisté
Naše společnost je stabilní a máme zkušenost 30 let na trhu.
Váš plat by se skládal ze základní hrubé mzdy, provizí z prodeje a odměn.
Jsme rádi v kanceláři, ale máme vše potřebné pro práci na home office při lock downu.
Používáme G-suite a různé programy pro videohovory.
Vybavíme vás autem pro výkon práce, notebookem i telefonem.
Zaškolíme vás do sortimentu i systému.
Jsme cyklisté, motorkáři, pejskaři a vůbec máme různá hobby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4057718  Termin der Veröffentlichung: 7.4.2021