Online marketingový specialista

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno-Líšeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás online svět? Máte zkušenosti s digitálním marketingem?

Do zavedené firmy, která prodává profesionální nářadí a stroje evropských výrobců, hledáme kolegu do marketingového týmu na pozici Online marketingový specialista. Budete se starat o propagaci nového e-shopu na sociálních sítích, o SEO obsah, PPC kampaně, e-mailing.

Sídlíme v Brně - Líšni, přímo v areálu Zetoru. Jsme rodinná firma, která je na trhu 30 let a dodává kvalitní výrobky od 22 evropských výrobců.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Hledáme týmového hráče, který umí vést svěřené online projekty samostatně k realizaci včetně vyhodnocení.
Tvorba SEO textů a analýza klíčových slov.
Znalost Google Analytics.
Schopnost psát čtivé texty/články.
Zájem o technický obor (stroje, nářadí, auta).
Správa PPC kampaní a Facebooku.
Organizace online marketingových kampaní.
Analýza dat, reporting, vyhodnocování kampaní.