Administrativní pracovník/pracovnice

comp.house s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolupracovnici pro administrativní práci v Brně. Nabízíme férové mzdové ohodnocení, komplexní zaškolení a flexibilní pracovní dobu.

Nejedná se o callcentrum nebo telefonický prodej. Životopisy prosíme zasílat na [email protected]

Wir suchen Mitarbeiterinnen für administrative Tätigkeiten in Brünn. Wir bieten leistungsgerechte Bezahlung, umfassende Einschulung und flexible Arbeitszeit.

Kein Callcenter oder Telefonverkauf. Prämie für Deutschkenntnisse.

Bewerbungen mit Lebenslauf bitte an [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilní pracovní doba (při plném úvazku 4 dny v týdnu)
- prémie podle odvedené práce
- roční prémie
- širokou nabídku vzdělávání

- flexible Arbeitszeit (bei Vollzeittätigkeit 4 Tage Woche)
- leistungsbezogene Prämie
- Jahresprämie
- Jubiläumsprämie
- umfassende Einschulung

Informace o náboru

Kontaktovat a následně na osobní pohovor budeme zvát pouze ty uchazeče, kteří budou splňovat námi požadovaná kritéria. Ostatním kandidátům předem děkujeme za projevený zájem o práci v naší společnosti a přejeme jim mnoho pracovních, ale i osobních úspěchů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Reklamní a marketingové služby pro podnikatele (B2B).
ID: 4339869  Termin der Veröffentlichung: 26.5.2022