Telefonická výpomoc - průzkum - nástup ihned

Conectart a.s.

Místo práce
Jeronýmova, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Telefonická výpomoc - průzkum

Pojď s námi pomáhat!!
Hledáme kolegy do nově vznikajícího týmu telefonické podpory.

Co Vás čeká
• telefonický kontakt zákazníka (odchozí i příchozí hovory) – nejedná se o prodej
• práce s PC
• administrativa spojená s hovorem

Co nabízíme?
• DPČ/DPP
• nástupní mzdu 120-150 Kč /hod
• moderně vybavené call centrum
• přátelská atmosféra
• po zapracování možnost práce z domova
• praxe v oboru není nutná – vše vás naučíme
• vstupní školení zdarma

A ještě něco navíc…
• Multisport karta
• KFC slevy
• vstup do pražské ZOO zdarma až pro 4 osoby
• odměna za doporučení nového kolegy
• a mnoho dalších benefitů...

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4011557  Termin der Veröffentlichung: 27.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 120 Kč/hod.