Vodič CE (international - plachta) na nemeckú pracovnú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
Papenburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet: 5 , Nástup: ihneď

Pre nemeckú špedíciu hľadáme vodičov kamiónu:
* jazdí sa medzinárodná doprava - EU (aj SK, CZ)
* kamióny : DAF + Krone Tautliner (PLACHTA)
* tovar: obchodný tovar, čiastočne na paletách
* turnus min. 4+1
* dodržiavanie všetkých sociálnych predpisov, AETR

* PLAT: ca. 2.200 EUR netto na mesiac (vrátane diét) v daňovej triede č. I. Presný plat pri pohovore.
* príspevok na cestovné (Tankgutschein)
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej špedícii
* sprostredkovanie bez poplatkov

Životopis a kópie dokladov (VP, KKV, KV) zasielajte na [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk. CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký alebo anglický jazyk - tzv. "šoférska nemčina/angličtina"
* základné ADR výhodou

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3335812  Termin der Veröffentlichung: 14.3.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: v texte