Hovoríš českým jazykom? "Obchodný referent" práve teba hľadáme.

Copytrend, s.r.o

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2019
1.000 €* brutto + provízie (bez obmedzenia); *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívy predajný rozhovor / ponuka služieb B2B klientom,
• telefonická komunikácia s B2B klientmi za účelom dohodnutia obchodného stretnutia - základné poskytovanie informácii o službe a priebehu stretnutia
• spracovanie došlých mailov klientov, ktorí prejavili záujem o naše služby
• spracovanie požiadaviek klientov, ktorí reagovali na základe reklamnej kampane,
• spracovanie kampaňových hovorov,
• starostlivosť o existujúcich B2B klientov telefonicky alebo e-mailom
• budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s B2B klientmi
• spracovanie realizovaného hovoru do interného systému

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- prax v oblasti obchodu (segment B2B)

- dobré vyjednávacie, prezentačné zručnosti
- schopnosť viesť obchodné jednania
- schopnosť identifikovať potreby zákazníka
- schopnosť budovať formálno-neformálne vzťahy so zákazníkmi

- vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať pod tlakom a konštruktívne riešiť viaceré úlohy (projekty naraz)
- strojopis – pokročilý

- veľmi dobrá znalosť práce s MS Office
- iniciatíva a proaktívny prístup
- orientácia na trh a zákazníka
- časová flexibilita
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- vhodná miera empatie ale i asertivity
- pozitívne myslenie
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť Copytrend, s.r.o. je lídrom v sektore ohodnocovania nehnuteľností, hnuteľného majetku a podnikov.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť našim klientom a partnerom KOMFORTNÝ a EFEKTÍVNY spôsob využitia komplexných služieb v oblasti ohodnocovania.

Spoločnosť je zároveň znaleckou organizáciou zapísanou v zozname znaleckých organizácií Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky.
ID: 3715935  Termin der Veröffentlichung: 13.7.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1.000 €* brutto + provízie (bez obmedzenia); *platové ohodnotenie môže byť aj vyššie v závislosti od kvalifikácie a skúseností