Noční auditor - Courtyard by Marriott Prague City****

CPI Hotels, a.s.

Místo práce
Lucemburská 46, Praha 3-Žižkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Courtyard by Marriott Prague City****, který také patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici Noční auditor.

Courtyard by Marriott Prague City **** nabízí osvěžující prostředí, které pomáhá hostům zůstat ve spojení. Při práci v Courtyardu zajistíte hostům hladký a produktivní pobyt, který odpovídá jejich osobním a obchodním potřebám.

• kontrola správnosti zaúčtování účtů hostů včetně skupin
• příprava reportů pro vedoucí ostatních středisek (GRR – Gross Revenue Report)
• přebírání a kontrola účtů od stravovacích středisek a recepce
• provedení počítačové uzávěrky tržeb včetně všech předepsaných náležitostí
• příprava reportů o přeplatcích a nedoplatcích pro hotelovou účtárnu
• check in - příjem hostů a check out – odjezd hosta; zadávání všech údajů do počítače; vystavování účtů
• zajišťování služeb concierge – vyřizování rezervací na stravovací služby, zajišťování přepravy, okružních cest, vstupenek atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• aktuálně 8hod. směny, do budoucna možnost 12hod. směn
• místo pracoviště na Praze 3 v těsné blízkosti metra Flora
• systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma, zvýhodněné zaměstnanecké stravování, možnost ubytování na hotelu)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost s nočním auditem z hotelového prostředí nutností
• pozitivní a aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost
• znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst jednou z největších hotelových skupin v České republice.

Od roku 1997 je výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International pro značku Clarion Hotels v České republice a na Slovensku. Síť čtyřhvězdičkových fullservisových Clarion hotelů strategicky pokrývá nejvýznamnější krajská města, v současné době zahrnuje 9 Clarionů v 7 českých městech, výhledově bude pod značku Clarion zařazen i Hotel Černigov, který společnost CPI Hotels provozuje v Hradci Králové.

V lednu 2009 představila společnost CPI Hotels unikátní projekt pětihvězdičkového Buddha-Bar Hotelu Prague, prvního hotelu mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje 1 hotel střední kategorie pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels a 2 lázeňské hotely pod značkou Spa & Kur Hotels ve Františkových Lázních.

V roce 2014 se portfolio CPI Hotels rozrostlo o hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Společnost tak nově provozuje hotely a rezidence této značky v Praze, Ostravě, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. V září 2019 otevře kompletně zrekonstruovaný Mamaison Hotel Prague Downtown****.

V roce 2018 rozšířila CPI Hotels svoji hotelovou síť o mezinárodní značku tříhvězdičkových hotelů Comfort, která tak doplňuje úspěšnou hotelovou síť konferenčních hotelů Clarion v rámci ČR a přináší do regionů kvalitní ubytování v 3* standardu. Pod touto značkou naleznete hotely v Olomouci a Ústí nad Labem a v roce 2020 také v Praze.

V červnu 2018 společnost expandovala v zahraničí a přibrala do skupiny značku Holiday Inn, jednu z největších hotelových sítí světa, a spolu s ní 4* hotel Holiday Inn Rome – Eur Parco Dei Medici v Římě.

Ke značce Clarion a Comfort od 1. dubna 2019 přibyl další brand ze skupiny Choice Hotels – Quality Hotel. Prvním zástupcem značky je Quality Hotel Ostrava City, další jsou plánovány v Brně a v Praze.

Portfolium CPI Hotels doplňuje nabídka dlouhodobého a cenově přijatelného ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4167398  Termin der Veröffentlichung: 22.9.2021