Mobile solution specialista

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte pokročilé zkušenosti s mobile device managementem na různých platformách a podporou mobilních aplikací?

Láká vás práce na mezinárodních projektech ve stabilní IT společnosti?

Pak do našeho seniorního týmu hledáme právě vás!

Co budete mít na starosti?

- Poskytování last level service support a účast na mezinárodních projektech:

o Airwatch MDM

- Správa uživatelů a jejich zařízení (iOS, Android, Windows Phone)

- Konfigurace mobilních zařízení, údržba, instalace a optimalizace procesů

- Řešení potíží při aktivaci/synchronizaci služby

- Řešení potíží při synchronizaci mailu (Exchange ActiveSync)

- Návrh, implementace a zavádění nových mobilních řešení

o Airwatch MAM

- Správa firemních aplikací

- End-to-end podpora souvisejících systémů

- Konfigurace aplikací a wrapování

- Tunelování aplikací

- Řešení potíží napříč systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

- Fixní mzdu s bonusy

- 5 týdnů dovolené

- Široký výběr placených školení a kurzů.

- Penzijní připojištění.

- Mobilní telefon a notebook dle vlastního výběru.

- Pravidelbé team buildingy

- Profesní růst

- Stabilní pracovní zázemí

- Možnost zahraničních pracovních cest

NÁSTUP DLE DOHODY.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost v Brně, která poskytuje služby svým pobočkám po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3628647  Termin der Veröffentlichung: 25.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 40000 - 60000 Kč